Světová jednička

  1. Světová jednička
  2. Prodáváme inovace
  3. NOVINKA!
  4. Spolehlivý systém

Světová jednička

Nejpokročilejšímu zařízení na úpravu pitné vody společnosti Amway se dostalo celosvětového uznání. Máme skvělou zprávu: zařízení eSpring™ je nejprodávanější značkou domácích systémů na úpravu pitné vody na světě*.

Po třech desetiletích úspěšného vývoje a prodeje nejmodernějšího zařízení na úpravu pitné vody Vám společnost Amway s radostí oznamuje, že se zařízení eSpring stalo světovou jedničkou mezi domácími systémy na úpravu pitné vody!

Ne každý má přístup k čisté a čiré pitné vodě. Někteří z nás se domnívají, že takovou vodu pijí, ale voda tekoucí z našich kohoutků rozhodně čistá není. Mezi toxiny, které se mohou ve vodě z kohoutku nacházet, patří pesticidy, rtuť a dokonce i olovo – zařízení eSpring na úpravu pitné vody tyto a mnoho dalších škodlivých látek efektivně odstraňuje. Zařízení eSpring nejenže filtruje škodlivé toxiny, ale zároveň propouští užitečné minerální látky, jako je vápník a hořčík.

Prodáváme inovace

VPA, kteří zařízení eSpring prodávají zákazníkům, si mohou být jisti účinností výrobku a využíváním exkluzivních technologií. Voda je upravována jak uhlíkovým filtrem, tak UV zářením, a tyto technologie společně odstraní více než 140 škodlivých látek a ničí 99,99 procent bakterií a virů přenášených vodou. Zařízení eSpring bylo prvním systémem, který obě technologie zkombinoval a zajistil Vám tak osvěžující sklenici čisté vody.

Další výhodou zařízení eSpring je jedinečná patentovaná bezdrátová technologie eCoupled™. S její pomocí lze přenášet elektřinu vzduchem, vodou a plastovými částmi a využít ji k rozsvícení UV lampy v systému – není tedy nutné připojovat zařízení ke zdroji elektřiny.

NOVINKA!

Zařízení na úpravu vody eSpring získalo certifikaci NSF International, která potvrzuje schopnost odstranit dalších 15 kontaminantů, včetně herbicidů a pesticidů. Celkový počet kontaminantů, kterých díky eSpringu zbavíte Vaši pitnou vodu, tak vzrostl na 160.

Spolehlivý systém

Filtr zařízení eSpring je nutno vyměňovat pouze jednou ročně – elektronické monitorování Vám navíc připomene, kdy objednat náhradní. Monitorovací zařízení také kontroluje, zda systém pracuje efektivně, a upozorní Vás na veškeré možné potíže.

Pokročilé a exkluzivní technologie využívané zařízením eSpring byly vyvíjeny a vylepšovány po více než 30 let. Zařízení díky nim zajišťuje tu nejkvalitnější možnou filtraci vody. A dostavily se i další výsledky – zařízení eSpring se stalo světovou jedničkou!

*Dle analýzy globálních tržeb za rok 2012 provedené společností Verify Markets. eSpring stále sbírá ocenění: podívejte se ZDE


© 2024. All rights reserved.

Powered by Hydejack v9.1.6